home tłumiki samochodowe haki samochodowe
     

K M HAKI – tłumiki samochodowe najwyższej jakości

wymiana tłumików samochodowych Raszyn

Tłumiki są jedną z najważniejszych części układu wydechowego każdego samochodu. Element ten jest bardzo często wymieniany, czy modernizowany. Wymiana tłumików samochodowych jest konieczna w momencie słyszalnego zwiększenia emitowanego hałasu przez auto. Brak wymiany tłumika może powodować osłabienie osiągów danej jednostki – zmniejszenie jego mocy oraz momentu obrotowego przy jednoczesnym zwiększeniu zużycia paliwa. Odpowiednie odprowadzanie spalin powstających w komorze silnika jest niezwykle istotne dla osiągów danego pojazdu. K M HAKI s. c. oferuje wyłącznie elementy najwyższej jakości. Wymiana i montaż tłumików samochodowych to jedna z naszych specjalizacji. K M HAKI s. c. zapewnia kompleksową obsługę – począwszy od wymiany, modernizacji, czy tuningu układu wydechowego samochodów naszych klientów. Naszą specjalizacją są także tłumiki sportowe.

Tłumiki samochodowe to nie tylko część obejmująca rurę, którą każdy z nas może zaobserwować z tyłu pojazdu. To przede wszystkim cały układ rur, katalizatorów oraz pomniejszych elementów – żadnego z nich nie można pominąć, szczególnie jeśli w grę wchodzi wymiana albo montaż tłumików samochodowych, czy też tuning tłumika. Tłumiki zbudowane są z trzech elementów:

  • tłumik pośredni,
  • tłumik środkowy,
  • tłumik końcowy.

Tłumik końcowy jest elementem, który najczęściej jest poddawany tuningowi, aby nadać samochodowi charakteru oraz ciekawego brzmienia.

Wymiana tłumików samochodowych – dlaczego warto wybrać K M HAKI s. c. ?

Nasza firma działa na rynku już od kilkunastu lat. Przez ten czas zdobyliśmy odpowiednie doświadczenie. Nasza kadra to wykwalifikowani pracownicy, którzy wyspecjalizowali się z zakresu mechaniki samochodowej, modernizacji oraz napraw konserwatorskich.

Wybierając K M HAKI s. c., nasi klienci mają gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług, przy zachowaniu bardzo atrakcyjnych cen. Jesteśmy najlepszą firmą na rynku. W naszej firmie wykorzystujemy jedynie elementy najwyższej jakości, które posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty dopuszczające je do montażu i korzystania na terenie Unii Europejskiej.

Wymiana i montaż tłumików samochodowych – Warszawa, Raszyn i okolice

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu skutecznie doradzą w doborze odpowiednich części do samochodu. Nasz warsztat samochodowy mieści się w Raszynie. Do skorzystania z usług naszej firmy zapraszamy jednak klientów z sąsiednich miast i całego województwa mazowieckiego.

Wizyta w naszym warsztacie samochodowym to najlepsza inwestycja dla Państwa samochodu.