home tłumiki samochodowe haki samochodowe
     
 

K M HAKI s.c. oferuje Państwu od ponad 14 lat kompleksowe usługi motoryzacyjne - sprzedaż, naprawy i montaż haków holowniczych, strumienic, tłumików i katalizatorów dla praktycznie wszystkich modeli pojazdów osobowych i dostawczych. Także zajmujemy się produkcją i montażem nietypowych haków do samochodów. Nasz serwis samochodowy znajduje się w Raszynie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Haki samochodowe - holownicze

Aktualnie w naszym asortymencie znajduje się ponad 400 różnych modeli haków. To haki holownicze tradycyjne z mocowaniem kuli dwoma śrubami, a także haki automaty, które nie wymagają kluczy przy demontażu. Montaż haków trwa zwykle od 45 minut do 6 godzin przy modelach nietypowych. Wykorzystujemy również wiązki z modułami elektrycznymi dla prawidłowego działania komputerów pokładowych. Przy montażu nie ingerujemy w instalację elektryczną samochodu, ponieważ stosujemy dedykowane wiązki.

Tłumiki samochodowe

Dostarczamy tłumiki samochodowe, strumienice, katalizatory i złącza elastyczne. Naszą specjalnością są tłumiki sportowe. Zajmujemy się także produkcją różnych typów konstrukcji metalowych - stelaży przyczep do pojazdów, namiotów itp. Zapraszamy klientów z miasta Warszawa i okolicznych miejscowości w województwie mazowieckim! Zespół K M HAKI

Serdecznie zapraszamy