home tłumiki samochodowe haki samochodowe
     

Haki holownicze od K M HAKI s. c.

nietypowe haki holownicze Warszawa

Nietypowe haki holownicze, jak również te standardowe są specjalnością naszej firmy J M HAKI s. c. Działamy na rynku od ponad 14 lat, a przez ten czas zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie, dzięki któremu możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma działa na terenie miasta Raszyn – jednak świadczymy usługi dla okolicznych miejscowości oraz dla miasta Warszawa.

Haki holownicze i ich przeznaczenie

Przed zakupem haka holowniczego istotne jest sprawdzenie jego rodzaju oraz tego, czy będzie pasował do samochodu. Haki holownicze przydają się w wielu sytuacjach. Na przykład w przypadku, kiedy ktoś znajomy będzie miał problem z samochodem. Haki holownicze dają możliwość doholowania drugiej osoby do najbliższego warsztatu. Haki przydają się również miłośnikom caravaningu, jak i tym, którzy przewożą swoje narzędzia i inny sprzęt na przyczepce. Bez posiadania haka w samochodzie, czynności te byłyby niemożliwe do wykonania.

Istnieje kilka rodzajów haków – najstarszym typem są te montowane do samochodu na stałe, których nie można zdemontować. Typ ten cieszy się obecnie najmniejszą popularnością. Dużo wygodniejsze i bardziej użytkowe są haki montowane w momencie, kiedy przychodzi taka potrzeba oraz nietypowe haki holownicze. Jednak najważniejsze jest, aby zarówno standardowe haki, jak i modele specjalne posiadały atest, który odpowiada normom Unii Europejskiej, a właśnie takie haki oferuje nasza firma. Samochody, które sprowadzane są ze Stanów Zjednoczonych, nie są przystosowane do europejskich standardów kuli haka holowniczego. Nietypowe haki holownicze to jedna z naszych specjalności. W takich przypadkach konieczne jest dobranie odpowiedniego adaptera haku holowniczego. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze odpowiedniego adaptera tak, aby samochód sprowadzony zza oceanu miał właściwości holownicze, na których zależy naszym klientom.

K M HAKI s. c. – najlepszy dystrybutor haków samochodowych – Warszawa i Raszyn

Wybierając naszą firmę, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości usług, jak również atrakcyjnych cen. Nasza firma wykorzystuje jedynie części profesjonalnych firm, które posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty dopuszczające je na rynek Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasi pracownicy wybiorą dla Państwa najlepsze modele sprzętu, odpowiedniego dla konkretnego samochodu.

Zapraszamy klientów z całego województwa mazowieckiego do wizyty w naszym warsztacie i skorzystania z profesjonalnych usług. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze haka holowniczego, tłumika lub innych części do Państwa samochodu.