montaż haków holowniczych haki holowniczne w Warszawie poleć nas
 
  Oferta -> Tłumiki samochodowe -> Haki holownicze  

Haki holownicze

haki Bosal Westfalia Thule

Szeroki wybór haków holowniczych: Bosal, Brink, Thule, Westfalia, HAK-POL Imioła, Steinhof

W K M HAKI s.c. oferujemy szeroki wybór haków holowniczych do samochodów praktycznie wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. W naszym asortymencie znajdują się haki holownicze takich marek jak Hak-Pol Imioła, Steinhof Brink, Thule, Bosal Polska, Westfalia oraz Auto Hak. Posiadamy w ofercie ponad 400 różnych modeli haków tradycyjnych z mocowaniem kuli za pomocą dwóch śrub. Ponadto oferujemy haki automaty z opcją demontażu bez użycia klucza. Stosujemy także wiązki z modułem elektrycznym, nie ingerując przy montażu w instalację elektryczną pojazdu. Stosujemy także wiązki uniwersalne z modułem elektrycznym oraz wiązki dedykowane, które są kompatybilne z komputerem pokładowym.

Haki Westfalia

Firma Westfalia-Automotive mianuje się wynalazcą haka holowniczego, a jej tradycja sięga 1932 roku. Jest jednym z wiodących producentów i posiada opracowane specjalne rozwiązania, które stanowią odpowiedź na wymagania klientów odnośnie specjalnych montaży. Posiada opatentowane rozwiązanie do haków wypinanych, a produkty tej marki cieszą się ogromnym uznaniem na rynku nie tylko wśród konsumentów, ale także producentów samochodów, którzy używają produktów tej marki.

Haki Thule

Firma Thule została założona przez Erica Thulina w Szwecji w 1942 roku. To kolejna firma z tradycjami, która stawia nie tylko na jakość produktów, ale także na ciągły rozwój. Obecnie w swojej ofercie posiadają szeroki asortyment haków holowniczych, ale nie tylko. Dbają o ciągłe zaspokajanie nowych potrzeb klientów, a ich katalog produktów stale się powiększa. To dedykowane rozwiązania, które można dowolnie łączyć ze sobą i tworzyć zestawy szyte na miarę. Dobrym przykładem jest box bagażowy, który idealnie współgra z hakiem tej marki lub specjalny bagażnik na narty. Najnowszym produktem wprowadzonym do sprzedaży jest namiot dachowy, który pokazuje kierunek rozwoju firmy i jej różnorodność.

Haki Brink

Firma Brink szczyci się tym, że posiada w swojej ofercie ponad dwa tysiące haków holowniczych i wciąż poszerza swoje portfolio. Posiada własne linie produkcyjne i współpracuje ściśle praktycznie ze wszystkimi producentami samochodów, przez co produkuje produkty szyte na miarę. Ciekawostką jest to, że prace nad danym hakiem rozpoczynają się około dwa lata przed wejściem danego modelu samochodu na rynek. Właśnie dzięki temu niemalże natychmiast po premierze możliwe jest zamontowanie dedykowanego haka. Firma stawia na jakość swoich produktów i przykłada do tego ogromną wagę. Decydując się na produkt tej marki wybierasz niezawodność, bezpieczeństwo i gwarancję trwałości.

Wybierz haki Bosal / Brink / Thule / Westfalia / Hak-Pol Imioła / Steinhof

Wszystkie haki marek Brink, Thule, Westfalia, Bosal Polska, Auto Hak, Hak-Pol Imioła, Steinhof i wielu innych renomowanych producentów dostarczamy wraz z gwarancją poświadczoną kartą gwarancyjną, certyfikatem bezpieczeństwa oraz kompletnym oprzyrządowaniem. Wszystkie produkty w naszym asortymencie pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu klienci otrzymują wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości. Szeroki wybór to zaś gwarancja pełnego dopasowania haków do konkretnych zastosowań.

Na uwagę zasługują zwłaszcza haki naszych krajowych producentów takich jak Auto-Hak, Hak-Pol Imioła i Steinhof.

Potwierdza to fakt, iż wiele ze sprowadzanych z zagranicy aut wyposażonych jest w te właśnie haki, co dobrze pokazuje również, że firmy te są dużymi eksporterami swoich części wyposażenia samochodu na inne kraje.

Ofertę naszej firmy uzupełnia działalność usługowa. Zajmujemy się montażem haków na miejscu w naszym warsztacie w Raszynie – zapraszamy klientów z miasta Warszawa i sąsiednich miejscowości. W przypadku, w którym w naszej ofercie nie znajduje się hak holowniczy spełniający wszystkie Państwa wymagania, jesteśmy w stanie wykonać go na zamówienie, nawet w nietypowych wymiarach i kształtach. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy postarają się rozwiać wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z oferty!