montaż haków holowniczych haki holowniczne w Warszawie poleć nas
 
  Oferta -> Tłumiki samochodowe -> Haki holownicze  

Haki holownicze

haki Bosal Westfalia Thule

Szeroki wybór haków: Bosal, Brink, Thule, Westfalia

W K M HAKI s.c. oferujemy szeroki wybór haków holowniczych do samochodów praktycznie wszystkich marek, zarówno osobowych, jak i dostawczych. W naszym asortymencie znajdują się haki holownicze takich marek jak Hak-Pol, Brink, Thule, Bosal Polska, Westfalia oraz Auto Hak. Posiadamy w ofercie ponad 400 różnych modeli haków tradycyjnych z mocowaniem kuli za pomocą dwóch śrub. Ponadto oferujemy haki automaty z opcją demontażu bez użycia klucza. Stosujemy także wiązki z modułem elektrycznym, nie ingerując przy montażu w instalację elektryczną pojazdu.

Wybierz haki Bosal / Brink / Thule / Westfalia

Wszystkie haki marek Hak-Pol, Brink, Thule, Westfalia, Bosal Polska, Auto Hak i wielu innych renomowanych producentów dostarczamy wraz z gwarancją poświadczoną kartą gwarancyjną, certyfikatem bezpieczeństwa oraz kompletnym oprzyrządowaniem. Wszystkie produkty w naszym asortymencie pochodzą od zaufanych i sprawdzonych dostawców, dzięki czemu klienci otrzymują wyłącznie rozwiązania najwyższej jakości. Szeroki wybór to zaś gwarancja pełnego dopasowania haków do konkretnych zastosowań.

Ofertę naszej firmy uzupełnia działalność usługowa. Zajmujemy się montażem haków na miejscu w naszym warsztacie w Raszynie – zapraszamy klientów z miasta Warszawa i sąsiednich miejscowości. W przypadku, w którym w naszej ofercie nie znajduje się hak holowniczy spełniający wszystkie Państwa wymagania, jesteśmy w stanie wykonać go na zamówienie, nawet w nietypowych wymiarach i kształtach. W razie jakichkolwiek pytań nasi pracownicy postarają się rozwiać wszystkie wątpliwości. Zachęcamy do skorzystania z oferty!